10TXV100M6.3X8
CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
10TXV100M
10TXV100M6.3X8 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10TXV100M6.3X8, 100 µF kapasitansya sahip 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface Mount (SMD) teknolojisine uygun radial can paketinde tasarlanmıştır. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 300 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) değeri ile düşük empedans sağlar. Yüksek frekans (100 kHz) uygulamalarında 140 mA ripple current kapasitesiyle çalışabilir. -40°C ile +125°C sıcaklık aralığında işletimi destekler ve 1000 Saat ömrü 125°C'de garantilidir. ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 140 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V