10SVPS150M
CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
10SVPS150M
10SVPS150M Hakkında
Panasonic 10SVPS150M, 150µF kapasitanslı, 10V rated voltajlı alüminyum polimer kondansatördür. SMD radial paket tipinde tasarlanmış bu komponentin ESR değeri 30mOhm olarak belirlenmiştir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 5000 saatlik ömür garantisiyle 105°C'de güvenilir performans sunmaktadır. Yüksek frekansta 2.76A ripple akımı toleransı ile güç kaynağı, ses sistemleri ve genel amaçlı endüstriyel uygulamalarda kullanıma elverişlidir. ±20% kapasitans toleransıyla tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.76 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 138 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V