10SVPC270M
CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
10SVPC270M
10SVPC270M Hakkında
Panasonic 10SVPC270M, 270µF kapasitanslı 10V rated alüminyum polimer kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu bileşen, 22mOhm düşük ESR değeri ve 100kHz'de 3.22A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, doğrulayıcı devreler ve ses uygulamalarında kullanılmaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve yüksek frekans uygulamalarına uygun özelliklerle genel amaçlı elektronik tasarımlarda tercih edilen bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.22 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 161 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V