10SVPB56M
CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
10SVPB56M
10SVPB56M Hakkında
Panasonic 10SVPB56M, 56 µF kapasitansı ve 10V nominal voltaj ile tasarlanmış surface mount alüminyum polimer kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu bileşen, 40 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 1000 saat ömür garantisi sunan kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. 100 kHz'de 1.67 A ripple akım kapasitesine ve 120 Hz'de 83.5 mA ripple akım dayanımına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyalişleme uygulamalarında kullanılması yaygındır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.67 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 83.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V