10SVPA330M
CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
10SVPA330M
10SVPA330M Hakkında
Panasonic 10SVPA330M, 330 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, SMD radyal kutulu paketinde sunulmaktadır. ESR değeri 24mOhm olarak belirtilmiş ve ±20% tolerans aralığında çalışır. Ürün -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 3.77 A ripple akımı kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Düşük ESR değeri, gücü kaynakları, DC-DC dönüştürücüleri ve dijital devreler için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.77 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 188.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V