10SVP560M
CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
10SVP560M
10SVP560M Hakkında
Panasonic 10SVP560M, 560µF kapasitansına sahip alüminyum polimer kondansatördür. 10V rated voltaj ile tasarlanmış olup, SMD radial can paketinde sunulmaktadır. 13mOhm ESR değeri sayesinde düşük impedans özellikleri ile karakterizedir. -55°C ile 105°C arasında çalışma aralığına sahip olan komponentin 2000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. 100 kHz'de 5.23A ve 120 Hz'de 261.5mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve power management devrelerinde kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir ve aktif üretim durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.23 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 261.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V