10SVP150MX
CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
10SVP150MX
10SVP150MX Hakkında
Panasonic 10SVP150MX, 150 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum polimer kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bu bileşen, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 35 mOhm düşük ESR değeri sayesinde yüksek frekans uygulamalarında 2.56 A ripple akım kapasitesi sunmaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür garantisi bulunan kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri, şarj pompaları ve sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 35mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.56 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 128 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V