10SKV330M8X10.5
CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
10SKV330M8X10.5
10SKV330M8X10.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10SKV330M8X10.5, 330 µF kapasitansa sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ve ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 234 mA ve 120 Hz'de 195 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtering uygulamaları, AC/DC konvertörleri ve genel amaçlı elektronik devreler gibi enerji depolama ve stabilizasyon gereken uygulamalarda kullanılır. SMD montaj tipi sayesinde modern yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarına uygun çözüm sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 234 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 195 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V