10SEV4700M18X16.5
CAP ALUM 4700UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
10SEV4700M
10SEV4700M18X16.5 Hakkında
Rubycon 10SEV4700M18X16.5, 4700 µF kapasitansına sahip SMD tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated gerilime uygun tasarlanmış bu komponen, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.725 A ve 120 Hz'de 1.5 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, Can - SMD paketi ile sunulan komponentin toleransı ±20% olup, kutuplu yapısı güç kaynağı devrelerinde ve filtre uygulamalarında kullanılmaya elverişlidir.
Applications Automotive
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.725 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V