10SEV33M5X5.5
CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
10SEV33M
10SEV33M5X5.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10SEV33M5X5.5, 33 µF kapasitanslı ve 10V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartlarına uygun olarak otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 2000 saat ömür garantisi sunar (85°C'de). -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışma alanına sahip bu kondansatör, 120 Hz'de 43 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Radial, Can - SMD paket tipinde gelen bileşen, güç kaynakları, filtering uygulamaları ve otomotiv elektronik devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 43 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V