10PX22000MEFC18X35.5
CAP ALUM 22000UF 20% 10V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
10PX22000MEFC
10PX22000MEFC18X35.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10PX22000MEFC18X35.5, 22000 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömrü garantilidir. 10 kHz'de 2.507 A ve 120 Hz'de 2.18 A ripple current özellikleri bulunan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir. ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.507 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V