10MXG15000MEFCSN22X35
CAP ALUM 15000UF 20% 10V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
10MXG15000MEFCSN
10MXG15000MEFCSN22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10MXG15000MEFCSN22X35, 15000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponent, radial snap-in paket tipinde sunulmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip olup, -40°C ile +105°C arasında çalışmaya uygun hale getirilmiştir. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlamaktadır. 10 kHz'de 2.56A ve 120 Hz'de 2.23A ripple akım kapasitesine sahip olup, genel amaçlı elektrik uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through hole montajı sayesinde konvansiyonel PCB'lere kolaylıkla entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.5645 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V