10MXC8200MEFC20X30
CAP ALUM 8200UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
10MXC8200MEFC
10MXC8200MEFC20X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10MXC8200MEFC20X30, 8200 µF kapasitansına ve 10V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipiyle Through Hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.8285 A ve 120 Hz'de 1.59 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, düşük voltaj uygulamaları için ekonomik bir çözüm sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8285 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.59 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V