10MXC33000MEFC25X45
CAP ALUM 33000UF 20% 10V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
10MXC33000MEFC
10MXC33000MEFC25X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10MXC33000MEFC25X45, 33000 µF kapasitansı ve 10V nominal voltajı ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. 3000 saat ömür ömrü 105°C'de garanti edilir. 10 kHz'de 3.8985 A ve 120 Hz'de 3.39 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı için uygun olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri, enerji depolama ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.8985 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.39 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V