10MXC18000MEFC25X30
CAP ALUM 18000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
10MXC18000MEFC
10MXC18000MEFC25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10MXC18000MEFC25X30, 18000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial snap-in montaj tipine sahip olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi sunar. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sağlar. 120 Hz'de 2.34 A ve 10 kHz'de 2.691 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrol devresi ve geniş bir yelpazedeki elektronik uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.691 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.34 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V