10MXC15000MEFC22X35
CAP ALUM 15000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
10MXC15000MEFC
10MXC15000MEFC22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10MXC15000MEFC22X35, 15000 µF kapasitansı ve 10V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile PCB'ye monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömürlüğe sahiptir. ±20% tolerans değeri ile sunulan bileşen, 10 kHz'de 2.5645 A ve 120 Hz'de 2.23 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Düşük-orta voltaj sistemlerinde filtering ve decoupling görevlerini yerine getirir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.5645 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V