10MS5220MEFC8X5
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
10MS5220MEFC8X
10MS5220MEFC8X5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10MS5220MEFC8X5, 220 µF kapasitansına ve 10V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılır. 1000 saat ömrü 85°C'de garantilidir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve DC-DC dönüştürücülerde yaygın olarak tercih edilir. Düşük frekansda 145 mA ve yüksek frekansda 174 mA (10 kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 174 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 145 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V