10KXF8200MEFC25X20
CAP ALUM 8200UF 20% 10V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
10KXF8200MEFC
10KXF8200MEFC25X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10KXF8200MEFC25X20, 8200µF kapasitansa ve 10V nominal voltaja sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirtilen değeri sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür eriştir. 120 Hz'de 1.59 A ve 10 kHz'de 1.8285 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme devreleri için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8285 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.59 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V