10AX1000MEFC10X12.5
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
10AX1000MEFC
10AX1000MEFC10X12.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 10AX1000MEFC10X12.5, 1000 µF kapasitanslı radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltajında çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% toleransta üretilen ürün, -40°C ile 105°C arasında çalışmakta ve 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 25 mOhms empedansı ile düşük ESR (Equivalent Series Resistance) değerine sahip olan bu kondansatör, tüm elektronik devre tasarımlarında, özellikle analog ve dijital devrelerde, ses amplifikatörü ve güç yönetim sistemlerinde yer alır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V