109LBB016M2BC
CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
109LBB016M
109LBB016M2BC Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 109LBB016M2BC, 10000 µF kapasitansına ve 16V nominal voltajına sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 3000 saat ömrü (85°C'de) garantileyen komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. ESR değeri 120Hz'de 82.89mΩ olup, ripple akım kapasitesi 120Hz'de 2.77A, 10kHz'de 3.4625A'dir. Through-hole montaj yöntemiyle PCB'lere doğrudan entegre edilebilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 82.89mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.4625 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.77 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V