109LBA035M2CF
CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
109LBA035M2CF
109LBA035M2CF Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 109LBA035M2CF, 10000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB'lere monte edilir. -40°C ~ 85°C işletme sıcaklığı aralığında 2000 saat ömürlü tasarlanmıştır. 120Hz'de 66.31mOhm ESR ve 3.65A ripple current özelliği ile düşük frekans uygulamaları destekler. 10kHz'de 4.5625A ripple current değeri sayesinde yüksek frekans devrelerinde de kullanılabilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 66.31mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.5625 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V