108TMA100M
CAP ALUM 1000UF 20% 100V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
108TMA100M
108TMA100M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 108TMA100M, 1000µF kapasitansı ve 100V nominal voltajı ile tasarlanmış axial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılmaya uygundur. 149mOhm @ 120Hz ESR değeri ile sahip olup, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 50kHz'de 1.392A ve 120Hz'de 1.21A ripple akım kapasitesine sahip olan komponent, through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Bypass, Decoupling
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 149mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.392 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.21 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V