108TMA050M
CAP ALUM 1000UF 20% 50V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
108TMA050M
108TMA050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 108TMA050M, 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltajı ve ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Axial can pakette sunulan bu komponent, through hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. 199mOhm ESR değeri ile 120Hz'de, 890mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. 50kHz'de 1.0235A ripple current daya bilebilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı kondansatör uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0235 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 890 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V