108LMU200M2DG
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
108LMU200M2DG
108LMU200M2DG Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 108LMU200M2DG, 1000µF kapasitansı ve 200V rated voltajı ile snap-in radyal kasa tasarımında alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir standar komponenttir. 165.8mOhm @ 120Hz ESR değerine sahiptir. 120Hz'de 2.35A ve 100kHz'de 3.4545A ripple akım kapasitesiyle tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi verilmektedir. Arş-ge, endüstriyel kontrol ve güç kaynağı uygulamalarında tercih edilir. Not: Bu ürün end-of-life durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 165.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.4545 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V