108LMU100M2CD
CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
108LMU100M2CD
108LMU100M2CD Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 108LMU100M2CD, 1000µF kapasitansına ve 100V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 248.7mOhm ESR değerine sahiptir. 120Hz'de 1.71A ve 100kHz'de 2.1375A ripple akımı kapasitesine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 2000 saatlik ömür garanti sınırı 105°C sıcaklıkta belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaktadır. Not: Bu parça üretim dışında kalıp temin edilmesi sınırlıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 248.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1375 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V