108CKE100M
CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
108CKE100M
108CKE100M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 108CKE100M, 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial montaj tipi, through-hole bağlantı delikli can paket içinde sunulmaktadır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresi 105°C'de garanti edilmektedir. ESR değeri 133mOhm @ 120Hz, ripple akım kapasitesi 2.02A @ 120Hz ve 2.828A @ 100kHz'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilmektedir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve ses uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 133mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.828 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V