108AVD010MGE
CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
108AVD010MGE
108AVD010MGE Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 108AVD010MGE, 1000µF kapasitansı ve 10V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile tasarlanan bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-55°C ile 105°C arasında) çalışabilir. 5000 saat ömür garantisi 105°C'de verilmektedir. ESR değeri 400mOhm @ 120Hz, impedans ise 90mOhm olarak belirtilmiştir. Yüksek frekans ripple akımı 850mA @ 100kHz, düşük frekans ripple akımı ise 425mA @ 120Hz kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans sınırındadır. Ürün halen üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 120Hz
Impedance 90 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 850 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 425 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V