107TTA100M
CAP ALUM 100UF 20% 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
107TTA100M
107TTA100M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 107TTA100M, 100µF kapasitanslı, 100V voltaj değerine sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 2000 saat ömür süresi (85°C'de) sağlar. ESR değeri 120Hz'de 3.316Ohm, düşük frekans ripple akımı 120Hz'de 310mA, yüksek frekans ripple akımı ise 50kHz'de 474.3mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi pek çok elektronik sistemde kullanılmaya uyygundur. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.316Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 474.3 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 310 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V