107TMA250M
CAP ALUM 100UF 20% 250V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
107TMA250M
107TMA250M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 107TMA250M, 100 µF kapasitansa sahip axial yapılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipine uygun bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlük ömür sağlar. 120Hz'de 3.316Ohm ESR değerine ve 300mA @ 120Hz ile 450mA @ 50kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş polar kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.316Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 450 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V