107TLS035M
CAP ALUM 100UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
107TLS035M
107TLS035M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 107TLS035M, 100 µF kapasitansa ve 35V rated voltajına sahip axial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. 120 Hz'de 1.989 Ohm ESR değeri ve 230 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Devre kartlarına através delik (through hole) monte edilen bu kondansatör, analogik devreler, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.989Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V