107LMU400M2BD
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
107LMU400M2BD
107LMU400M2BD Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 107LMU400M2BD, 100 µF kapasitans ve 400V nominal voltaja sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreler ve energi depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans içinde, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 640 mA ve 100 kHz'de 940.8 mA ripple akım kapasitesi ile AC filtrasyonunda etkindir. 2.487796 Ohm ESR değeri ile yüksek frekans uygulamalarında da uygulanabilir. Ürün halen üretimde olmamakla birlikte, endüstriyel ve tüketici elektroniği alanında yaygın olarak kullanılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.487796Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 940.8 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 640 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V