107LBB450M2DC
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
107LBB450M2DC
107LBB450M2DC Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 107LBB450M2DC, 100 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Snap-In radial montaj türü ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömür sağlar. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri ve yüksek voltaj devrelerinde kullanılmaktadır. 120 Hz'de 1.02 A ve 10 kHz'de 1.4994 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.4868Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4994 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V