107LBB350M2BC
CAP ALUM 100UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
107LBB350M2BC
107LBB350M2BC Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 107LBB350M2BC, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350 V nominal gerilim ile tasarlanan bu snap-in tipi radyal kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür süresi sunmaktadır. 2.4868 Ω ESR değeri ile 120 Hz'de ve 1.2642 A ripple akımı 10 kHz'de belirtilmiştir. ±20% toleransa sahip bu komponentin through-hole montajı desteklendiği için konvansiyonel PCB tasarımlarında doğrudan kullanılabilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.4868Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2642 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 860 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V