107KXM050M
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
107KXM050M
107KXM050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 107KXM050M, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj türü ile PCB'lere kolaylıkla entegre edilebilir. 1.6579Ohm ESR değeri ve 240 mOhm impedans ile düşük frekans (120 Hz'de 244 mA) ve yüksek frekans (100 kHz'de 610 mA) ripple akımını destekler. -55°C ile 105°C arası çalışma sıcaklık aralığında 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% kapasitans toleransı ile güç kaynakları, filtreleme, zaman ayarlama ve enerji depolama devrelerinde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.6579Ohm @ 120Hz
Impedance 240 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 610 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 244 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V