107CKH063M
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
107CKH063M
107CKH063M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 107CKH063M, 100 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kompakt radial, can paket tipinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 1.4921Ohm ESR değeri ile düşük seri direnç özelliği taşır. 120Hz'de 260 mA, 100kHz'de 390 mA ripple akım kapasitesi ile gücü, ses amplifikatörleri, power supply devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans aralığında sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.4921Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 390 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V