107AVD025MEL
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
107AVD025MEL
107AVD025MEL Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 107AVD025MEL, 100 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Surface mount pakette sunulan bu polar kondansatör, -55°C ile 105°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sağlar. 2.32 Ohm ESR değeri ve 340 mOhms impedans karakteristiği ile düşük frekans (120 Hz'de 140 mA) ve yüksek frekans (100 kHz'de 280 mA) ripple akım uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile tasarlanmış olan bu komponentin part status'u obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.32Ohm @ 120Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V