106UVK050MEW
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
106UVK050MEW
106UVK050MEW Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 106UVK050MEW, 10 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanmış bu SMD tipi bileşen, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir. 23.21Ω ESR değeri (120Hz'de) ve 1000 saat yaşam süresi (125°C'de) ile karakterize edilmiştir. 10 kHz'de 75 mA ve 120 Hz'de 50 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial kutulu SMD paketinde sunulan bu polar kondansatör, güç kaynakları, analog devreler ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Not: Bu ürün obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23.21Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 75 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V