106TTA450M
CAP ALUM 10UF 20% 450V AXIAL
Seri / Aile Numarası
106TTA450M
106TTA450M Hakkında
106TTA450M, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 10 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamaları için tasarlanmıştır. Axial montaj türüne sahip bu kondansatör, genel amaçlı devreler, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans, 41.447Ω ESR (120Hz'de) ve düşük frekansda 90mA ripple akım kapasitesi ile belirtilmiştir. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolay entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 41.447Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 153 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V