106TTA350M
CAP ALUM 10UF 20% 350V AXIAL
Seri / Aile Numarası
106TTA350M
106TTA350M Hakkında
106TTA350M, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Axial montajlı bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde yaygın olarak yer almaktadır. -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışabilir ve 2000 saat ömür ömrüne sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, 33.16Ohm ESR değeri ve 170mA ripple akım yeteneği ile stabilize edici ve filtreleme uygulamalarında verimli bir seçimdir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 33.16Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 170 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V