106TTA050M
CAP ALUM 10UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
106TTA050M
106TTA050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 106TTA050M, 10 µF kapasitansı ve 50V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial can tipi kasa ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans içerisinde 2000 saat ömür garantisine sahip, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır. 120Hz'de 19.89Ω ESR değerine ve 120Hz'de 50mA, 50kHz'de 85mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme, zaman tabanı devreleri ve sinyali düzeltme işlevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19.8944Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 85 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V