106CKE400M
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
106CKE400M
106CKE400M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 106CKE400M, 10 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) özellikleri ile genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel cihazlarda yer alır. Through-hole montaj tipine sahip olması eski tip ve klasik PCB tasarımlarında yaygın olarak tercih edilmesini sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 120 Hz'de 73 mA ve 100 kHz'de 131.4 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 33.16Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 131.4 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 73 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V