106BPA050M
CAP ALUM 10UF 20% 50V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
106BPA050M
106BPA050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 106BPA050M, 10 µF kapasitansına sahip axial şasili alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanan bu bileşen, özellikle audio uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve bi-polar polarizasyon özelliğine sahiptir. 23.21Ohm @ 120Hz ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 120Hz'de 68 mA ve 50kHz'de 115.6 mA ripple current kapasitesi mevcuttur. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklık aralığında 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisini sunar. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23.21Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 115.6 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 68 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V