105TTA450M
CAP ALUM 1UF 20% 450V AXIAL
Seri / Aile Numarası
105TTA450M
105TTA450M Hakkında
105TTA450M, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 1 µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamaları için tasarlanmıştır. Axial, Can paket türü ile through-hole montajı destekler. ±20% toleransa sahip olup, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi içerir. ESR değeri 120Hz'de 414.466Ohm, ripple akım kapasitesi 120Hz'de 19mA ve 50kHz'de 32.3mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve coupling/decoupling uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 414.466Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.3 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V