100ZLJ68M8X20
CAP ALUM 68UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
100ZLJ68M8X20
100ZLJ68M8X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100ZLJ68M8X20, 68 µF kapasitans ve 100 V nominal voltaj ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan endüstriyel standar bir kondansatördür. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 9000 saat ömür garantisi sağlar. 100 kHz'de 1.04 A, 120 Hz'de 520 mA ripple akım taşıyabilmesi ile AC ve DC devrelerinde etkili filtrasyonun sağlanmasında yardımcı olur. 160 mOhm düşük empedans değeri ile hızlı yük/boşalım işlemlerine uygun bir seçimdir. ±20% tolerans ile değişken voltaj uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.04 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 520 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V