100ZLH820M18X40
CAP ALUM 820UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
100ZLH820M
100ZLH820M18X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100ZLH820M18X40, 820 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 10000 saat ömür süresi 105°C sıcaklıkta garantilenmektedir. ±20% tolerans ile -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. Through-hole montaj tipine sahip olup, radial can paketinde sunulmaktadır. 100 kHz'de 3.51 A ripple akımı, 120 Hz'de 2.106 A ripple akımı kaldırabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.51 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.106 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V