100ZLH47MEFC8X16
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
100ZLH47MEFC8X16
100ZLH47MEFC8X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100ZLH47MEFC8X16, 47 µF kapasitanslı, 100V nominal gerilime sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 8000 saat ömür garantisi sunar. 250 mOhm empedansı, 100 kHz'de 585 mA ve 120 Hz'de 292.5 mA ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, ses sistemleri, analog devreler ve düşük frekanslı filtreleme uygulamalarında sıklıkla tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 585 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 292.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V