100ZL560MEFC16X40
CAP ALUM 560UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
100ZL560MEFC
100ZL560MEFC16X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100ZL560MEFC16X40, 560µF kapasitanslı 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türü ile PCB'lere direk montajlanabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 1.144A ve 100 kHz'de 2.08A ripple current kapasitesine sahip olması, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılabilmesini sağlar. ±20% tolerans ile uygun fiyatlı bir çözüm sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.08 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.144 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V