100YXM4.7MEFC5X11
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
100YXM4.7MEFC
100YXM4.7MEFC5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100YXM4.7MEFC5X11, 4.7 µF kapasitansı ve 100V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine sahip bu bileşen, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında 10.000 saat ömür garanti eder. Düşük ve yüksek frekans ripple akımlarına karşı dayanıklı yapısı ile (29.4 mA @ 120 Hz, 70 mA @ 100 kHz) genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj tipi, pratik kurulum olanağı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 70 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V