100YXM22MEFCT78X11.5
CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
100YXM22MEFCT78
100YXM22MEFCT78X11.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen bu alüminyum elektrolitik kondansatör, 22 µF kapasitans değeri ve 100V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial lead montajı ile PCB üzerine monte edilen kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 10000 saat ömür süresi 105°C sıcaklıkta garantilenmektedir. ±20% tolerans aralığında ve polar yapısı ile gücü elektronikler, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanır. 100 kHz'de 230 mA ripple akım kapasitesi mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 230 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 126.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V