100YXM1MEFC5X11
CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
100YXM1MEFC5X11
100YXM1MEFC5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100YXM1MEFC5X11, 1 µF kapasitanslı, 100V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, through-hole montaj tipi olup radial can paketinde sunulmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 10000 saat ömrü bulunan bu kondansatör, 40 mA @ 100 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 16.8 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı karakteristiğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtre devrelerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 40 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V